Участь гуртківців Закладу у чемпіонаті м. Києва з Хортингу
18 лютого 2017 року гуртківці КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» взяли участь у Чемпіонаті м. Києва з хортингу, який проходив у спортивному манежі ЦСКА. Змагання проводились серед молодших юнаків та юнаків (8-13 років) у розділі «Сутичка» та серед кадетів, юніорів та дорослих (14-15, 16-17, 18 та старше років) у розділах «Боротьба» та «Двобій».
Гуртківці Закладу завоювали 18 золотих, 8 срібних та 5 бронзових нагород. Тим самим вигравши перше кубкове місце в місті Києві.
Вітаємо переможців та керівників команд!
Гуртківці Закладу, які займаються на базі ЗНЗ № 121 посіли такі місця:
- Кікоть Ксенія - Чемпіон;
- Чупринка Анастасія - Чемпіон;
- Боровик Ілля - Чемпіон;
- Гура Микита - Чемпіон;
- Якименко Богдана - Чемпіон;
- Яцун Олексій - Чемпіон;
- Воедило Богдан - Чемпіон;
- Бондаренко Дмитро - Чемпіон;
- Синєшев Кирил - Чемпіон;
- Петренко Анастасія - Чемпіон;
- Ткаченко Володимир - 2 місце;
- Гирич Наталія - 2 місце;
- Шевель Ольга - 2 місце;
- Мартиненко Денис - 3 місце;
- Нестеров Максим - 3 місце;
- Мартиненко Денис – 3 місце;
- Петренко Борис - 4 місце;
- Циганок Максим - 5 місце;
- Петренко Артем - 5 місце;
- Бондаренко Євгеній - 5 місце;
- Туркевич Микита - 5 місце;
- Мельник Максим - 5 місце;
Керівник гуртка – Петренко Богдан
Гуртківці Закладу, які займаються на базі Гімназії "Синьоозерна" № 257 посіли такі місця:
- Карунський Олексій - Чемпіон;
- Коптелець Кирил - Чемпіон
- Бабич Роман - Чемпіон
- Бордусь Дмитро - 2-е місце
- Ткаченко Олександр - 2-е місце
- Капелюшний Евген - 2-е місце
- Корчемний Егор - 3-е місце
- Шведченко Олексій - 3-е місце
Керівник гуртка – Самоха Іван
Гуртківці Закладу , які займаються на базі ЗНЗ № 6 посіли такі місця:
- Карунський Олексій - Чемпіон;
- Надточій Ярослав – Чемпіон
- Романенко Дмитро – Чемпіон
- Білий Іван - Чемпіон
- Романенко Дмитро – Чемпіон
- Харитончука Максим - 2 місце
- Ласкута Дмитро - 2 місце.
- Бордусова Егор - 3 місце,
Керівник гуртка – Кузнецов Роман
Вітаємо переможців!